Естрадната легенда Грета Ганчева се похвали с 30 години по-млад любовник. Изпълнителката на хита „Тумбалалайка“ е преживяла разтърсващ секс маратон преди 75-годишния си юбилей.
Свалката между актрисата и 45-годишния руснак станала на морето. От 10 г. тя е директор на музикалния фестивал „Звездите на Камчия“ и заради това всяко лято е ангажирана в СОК.Именно там миналия месец срещнала мъжа, на когото се е отдала в леглото. Любовта им обаче приключила с края на смяната на атрактивния любовник, който си хванал самолета за Москва. Първата съпруга на Емил Димитров признава, че от 20 години няма мъж до себе си.
75-годишната Грета Ганчева ще чества юбилея си на 15 юли с концерт в летния театър на Камчия, а входът е свободен. Звездата очаква специален гост от Москва, който ще е водещ, пише „Телеграф“.
Прочетете още
- 12:00 Опасност за деца и кучета: Борова процесионка е забелязана в София
- 09:00 Ужас в Баланово: Кучета живеят във фрапиращи условия, има и жертви СНИМКИ
- 13:00 Трагедия в с. Ливада: Пожар отне живот, семейство търси помощ СНИМКИ
- 10:00 Надпревара за зеленото килимче: Коли превзеха тревните площи в София