Гласувах за България, която обичаме и за да имат децата ми по-добро бъдеще. Това заяви доц. Георги Йорданов, втори в листата на „БСП за България“, след като пусна бюлетина в СОУ „Патриарх Евтимий“ в Пловдив в 10,02 ч.
Убеден съм, че много мои съграждани искат промяната за себе си, за семействата си, за Пловдив и за страната ни, добави той. Заедно ще я започнем веднага, за да се преборим с демографската катастрофа и с голямата бедност у нас. Сред моите лични каузи, както много пъти обясних на многобройните ми срещи с пловдивчани, е приемането на стратегия за развитие на Пловдивското здравеопазване, посочи доц. Йорданов.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат