Един ден ще спра да се боря за твоето внимание.
Защото ще приема, че то никога няма да е за мен.
Един ден ще се примиря с това да ме игнорираш.
Защото ще осъзная, че дълбоко в себе си не ме уважаваш.
Един ден ще спра да очаквам обажданията ти.
Защото ще призная пред себе си, че си там само когато имаш нужда от мен, не и когато аз се нуждая от теб.
Един ден ще престана да препрочитам смс-ите ти.
Защото ще разбера, че не думите са важни, а делата ти.
Един ден ще се откажа от опитите си да те задържа.
Защото ще видя безсмислието да си с някого, който всъщност не иска да е с теб.
Един ден ще се науча да дишам без теб.
Да бъда без теб.
Да продължа напред без теб.
Един ден ще си върна живота.
И себе си.
Вдъхновено от мрежата... и живота.
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията