Италиански бизнесмен официално поиска да купи ПФК Локомотив Пловдив. Става въпрос за Бенедето Манчини, който разпрати до медиите съобщение за организирана пресконференция.
„Каним ви на официална пресконференция на 30.11.2017 /четвъртък/ от 12,00 часа в зала „Пълдин“ в парк-хотел „Пловдив“ /до стадион „Локомотив“/. На срещата предствители на италианската фирма „Манчини груп“ ще обявят своите инвестиционни намерения във футболен клуб „Локомотив“ Пловдив.
Италианският бизнесмен г-н Бенедето Манчини ще официализира своя интерес към закупуването на клуба и бъдещите инвестиции в него.
BM Group работи в областта на развитието на търговски и промишлени проекти в Русия, България, Турция, Дубай, Малта, Португалия и Словения.
Компанията има участие в спортни проекти в Русия, Словения, Португалия и Англия.
Прочетете още
- 15:11 Пазарджиклия заседна на пясъка на плаж в Халкидики, дърпаха го с багер СНИМКИ
- 19:01 Нова звезда на винената карта на България: Семейна изба печели отличие след отличие
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 17:00 Русинова: Докато държавата работи до 17:30 ч., камионите убиват денонощно