Втора бомба е намерена в лондонското метро на станция "Парсън Грийс". Властите потвърдиха, че става дума за терористичен акт. Понастоящем полицията деактивира откритото устройство, съобщава Daily Express.
Понастоящем около 50 пожарникари са на мястото на експлозията. Очевидци съобщават, че ситуацията в Парсънс Грийн се е стабилизирала - паниката, възникнала непосредствено след инцидента, постепенно утихва.
Поне 20 души са ранени при взрива, който стана тази сутрин. Вътре във вагона гръмна бял пластмасов контейнер с неизвестно съдържание. Част от пътниците бяха изгорени по лицето и ръцете. За починали не се съобщава.
След минути при Тереза Мей започва извънредно заседание на комитета Cobra във връзка с терористичния акт в лондонското метро.
Поне 20 души са ранени при взрива, който стана тази сутрин. Вътре във вагона гръмна бял пластмасов контейнер с неизвестно съдържание. Част от пътниците бяха изгорени по лицето и ръцете. За починали не се съобщава.
След минути при Тереза Мей започва извънредно заседание на комитета Cobra във връзка с терористичния акт в лондонското метро.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка