Нападателят на Локомотив (Пловдив) Мартин Камбуров бе наказан за три срещи след двубоя със Славия, който бе загубен с 0:3 от „смърфовете”. Капитанът на „черно-белите” получи червен картон, а освен това е обидил длъжностно лице. Това означава, че той ще пропусне дербито с Ботев през пролетния полусезон.
19-ти кръг "А" група
Със спиране от състезателни права. Мартин Андреев Камбуров ПФК Локомотив (Пловдив) 1 100 лв.
ПО ДОКЛАД:
За обида на длъжностно лице, на основание чл.22, ал.1, т.к. колонка 3 ДК наказва Мартин Андреев Камбуров състезател на ПФК Локомотив (Пловдив) със спиране на състезателни права за 2 срещи и глоба в размер на 1000 лева.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща