Капитанът на баскетболния тим на Сърбия Милош Теодосич за пореден път демонстрира класата си на Олимпийските игри в Рио, където отборът му спечели сребърните медали. На финала сърбите отстъпиха убедително на шампиона САЩ.
„Трябва да сме доволни и щастливи от представянето си. Играхме отлично на турнира. От година на година напредваме като отбор. Нямахме решение за нападението на САЩ. Те играха феноменално, а ние не играхме на нивото, което показахме по време на турнира”, сподели Милош Теодосич.
Гардът добави, че хората в Сърбия трябва да са доволни : „Надявам се, че за две седмици сме успели да ги зарадваме и да имат по-интересни теми от риалити форматите.”
Прочетете още
- 13:00 Мъж влезе в роля между Джеки Чан и прима балерина, хвърля се пред коли и тролей ВИДЕО
- 14:30 Пламъци "погълнаха" кола на "Кулата - Промахон": Българи минаваха, гледаха и не спряха ВИДЕО
- 12:00 Разтърсващ разказ от Пазарджик: "Човек умираше в такси, а отзад му свиреха с клаксони"
- 15:00 Пиян преби с ритници миролюбиво куче, то почина СНИМКА