68-годишна пловдивчанка пострада, след като бе прегазена от автобус, съобщават от полицията. Към 13 часа вчера, жената пада на автобусна спирка на бул. „Христо Ботев“ и десният й крак е прегазен от 57-годишен шофьор на автобус “МАН”.
От полицията обясниха, че вероятно жената е слизала от превозното средство и е паднала. Тогава задните гуми на автобуса са минали през краката й.
Няколко часа по-рано, мъж пострада при друг пътен инцидент . Към 7,30 часа на кръстовище между бул. “Копривщица” и бул. “Свобода” лек автомобил “Опел”, управляван от 67-годишен панагюрец, отнема предимството и блъска лек автомобил “Деу”.
Със счупена ръка е 70-годишен пътник във втората кола. Няма данни за употреба на алкохол от страна на шофьорите.
По двата случая са образувани досъдебни производства в сектор “Пътна полиция”.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща