Екипи на МВР, медици и ЧЕЗ се отзоваха на сигнал за задимяване в жилищен блок в София, няма пострадали хора. Това съобщиха от пресцентъра на МВР, цитирани от "Фокус".
В 21:30 часа снощи е получен сигнал, че в блок на столичния булевард "Черни връх“ има задимяване. При направена проверка на място е установено, че става въпрос за проблем с електрическото табло на партерния етаж, от което е излизал пушек.
На мястото на инцидента веднага са пристигнали екипи на МВР, линейка и на ЧЕЗ. Проблемът бързо е решен. Няма пострадали хора вследствие на инцидента.
Екипът на ЧЕЗ осигурил резервно захранване на блока и работи по отстраняването на проблемното елтаблото.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА