Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски. заяви пред PlovdivDerby, че ще изчака тримата футболисти, който все още не са дали отговор ще останат ли в Локо - Дани Кики, Димо Бакалов и Крум Стоянов да дадат своите отговори до понеделник. След този ден предложените условия от Христо Крушарски към триото вече няма да са валидни, и те ще са добре дошли в Локо Пловдив при старите параметри на договорите им. "
Ситуацията с Александър Тунчев е малко по-деликатна. Там се водят преговори между него и Илиан Илиев, и аз нямам отношение", допълни още Крушарски.
"Локомотив Пловдив ще промени политиката спрямо своите юноши. Има отбори, с които сме в контакти, в които наши млади момчета да отидат да трупат опит под наем, а след като стигнат нужното ниво, да се връщат в Локомотив. " заяви още боса на смърфовете.
Прочетете още
- 15:11 Пазарджиклия заседна на пясъка на плаж в Халкидики, дърпаха го с багер СНИМКИ
- 19:01 Нова звезда на винената карта на България: Семейна изба печели отличие след отличие
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 17:00 Русинова: Докато държавата работи до 17:30 ч., камионите убиват денонощно