Отборът на Локомотив (Пловдив) набор 2008 постигна победа над Ботев (Пловдив) набор 2009 в мач от първенството при Футбол 7. "Черно-белите" изоставаха с 0:1, но след обрат взеха трите точки. Срещата се игра днес от 11:00 на терените в двора на СУ "Софроний Врачански" в ЖК "Тракия".
"Жълто-черните" съумяха първи да открият резултата в началните минути на срещата. Възпитаниците на Марио Колев не се притесниха от ранното попадение и с гол през втората част на Дариус Дуролари изравниха за 1:1. Победата за Локомотив донесе Радослав Палазов, който осигури трите точки за "смърфовете".
С успеха момчетата на Марио Колев събраха актив от 16 точки в група А на Футбол 7.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол