Марица отстъпи с 0:3 на руския първенец Динамо Казан в историческия си първи мач от груповата фаза на Шампионската лига. Двубоят се игра пред над 3000 зрители в зала Колодрума, които създадоха страхотна атмосфера.
Пловдивчанки поддържаха къса дистанция до съперника през целия първи гейм, но в края на частта допуснаха рускините да дръпнат и съответно загубиха 19:25.
Вторият гейм бе най-силен за българските състезателки, като те успяха да поведат при 20:19, но така и не съумяха да го затворят, отстъпвайки с 23:25.
В последната част маричанки се държаха наравно в началото. Впоследствие обаче Динамо успя да си създаде комфортен аванс и поведе с 18:13. Нашите момичета все не се предадоха и дадоха всичко от себе си, достигайки до 23:24, но в крайна сметка загубиха 23:25. Въпреки това цялата публика изпрати с мощни аплодисменти пловдивчанки.
Прочетете още
- 19:00 Любов, превърната в робство: Telegram, TikTok и сайтове за секс - новите оръжия на сводниците ВИДЕО
- 11:00 "Ако Емрах кихне, става новина": Тони Стораро изригна след нарушението на сина си в Созопол
- 11:51 Нова бомбена заплаха в Пловдив! Евакуираха Общината, Данъчното и още ключови сгради СНИМКИ
- 21:00 "Катастрофата не пита": Два смущаващи случая на пътя взривиха социалните мрежи