Председателят на Парламентарната комисия по бюджет и финанси в 44-ото Народно събрание Менда Стоянова присъства на тържеството по повод откриването на новата учебна година в пловдивското Средно училище „Свети Патриарх Евтимий“. Тя поздрави учителите и учениците от едно от най-авторитетните учебни заведения в града под тепетата и им пожела здраве и нови успехи.
Менда Стоянова подчерта, че 15-ти септември е сред най-хубавите празници, защото за българина образованието на децата винаги е бил основен приоритет.
Средно училище „Свети Патриарх Евтимий“ посреща новата учебна година с обновена материална база, съвременни интерактивни кабинети и иновативна паралелка за безхартиено обучение.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат