Българският национал Георги Миланов игра като резерва при загубата на ЦСКА Москва с 0:1 от Зенит Санкт Петербург в мача за суперкупата на Русия, игран на стадион "Локомотив" в столицата. Единственият гол падна в 22-aта минута, когато точен беше Моурисио. Георги Миланов пък се появи в игра в 74-aта минута, когато замени Алексей Ионов. Победата на стадион "Локомотив" донесе четвърта суперкупа на Зенит, като отборът от Санкт Петербург спечели трофея също така през 2008-а, 2011-а и 2015-а година. ЦСКА има шест купи (2004, 2006, 2007, 2009, 2013 и 2014), а с по две са столичният Локомотив (2003, 2005) и Рубин Казан (2010, 2012) Старши треньорът на Зенит - Мирча Луческу, спечели суперкупата в първия си официален мач начело на отбора./БТА Коментирай