22-годишен мъж се е блъснал в стълб на "Карловско шосе" тази сутрин. Това съобщиха за „Фокус от Областната дирекция на МВР. Инцидентът е станал около 06.00 часа, малко след изхода на Пловдив.
Лек автомобил „Алфа Ромео“ се е блъснал в стълб. От удара металният стълб е паднал и е препречил двете платна за движение. 22-годишният водач е изваден от автомобила с помощта на пожарна техника. Няма данни за употреба на алкохол.
Шофьорът е прегледан в болница, след което е освободен за домашно лечение. Двете платна за движение вече са освободени и движението се извършва нормално.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол