Междусъседски конфликт в Дивия Северозапад стигна до бой и свърши с мъж в болница, съобщава BulNews.bg. Кавгата станала вчера към 16:45 часа в Берковица.
Двама комшии имали вражда помежду си, която ескалирала. 51-годишният И.Н. и И.Р. на 68 години се отново се скарали жестоко. В момент на ярост по-младият мъж грабнал неустановен към момента твърд предмет и започнал да налага опонента си. Той се струполил на земята, а комшията-побойник избягал. Десетина минути по-късно в полицията бил получен сигнал за мъж, който лежал на улица "Генерал Скобелев“ в безпомощно състояние.
Ченгета се отзовали на мястото и започнали да разследват случая, а линейка откарала пострадалия мъж в болница. Оказало се, че от ударите той е получил фрактура на дясната ръка. По случая е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 15:11 Пазарджиклия заседна на пясъка на плаж в Халкидики, дърпаха го с багер СНИМКИ
- 11:00 "Ако Емрах кихне, става новина": Тони Стораро изригна след нарушението на сина си в Созопол
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 14:00 Случаят „Балогун" показва колко тънка е границата между футбола и властта