Кражби от два автомобила и два апартамента в Пловдив са получени в районните управления на града през изминалото денонощие.
43-годишна пловдивчанка се раздели с дамската си чанта с документи, мобилен телефон, банкови карти и малка сума пари, след като автомобилът й бе разбит в подземния паркинг на мола на ул. „Перущица“ към 18,00 часа. Два часа по-рано пък бе задигната дамската чанта и на 28-годишна жена от паркиран в подземен паркинг на бул. „Марица“ лек автомобил „Мерцедес“.
Междувременно, между 8.30 и 12.00 часа вчера, от жилището на 65-годишен пловдивчанин на бул. “Христо Ботев” е откраднат преносим компютър, а 25-годишен младеж от Пловдив се е оплакал, че крадци влезли с помощта на подбран ключ в апартамент на ул. “Добротич” и отнели фотоапарат и сумата от 1000 лева.
Работата по установяването на извършителите на престъпленията продължава.
Прочетете още
- 18:00 След гражданския натиск: Добри новини за болницата в Карлово
- 19:01 Нова звезда на винената карта на България: Семейна изба печели отличие след отличие
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 17:00 Русинова: Докато държавата работи до 17:30 ч., камионите убиват денонощно