Първа среща, след като лидерът на ДСБ Радан Кънев се обяви за опозиционен депутат, са имали премиерът Бойко Борисов и министърът на здравеопазването Петър Москов. Припомняме, че той е от ДСБ.
Двамата са разговаряли за кратко тази сутрин между срещите на Борисов с еврокомисаря Корина Крецу и премиера на Бавария Хорст Зеехофер, съобщи "24 часа".
Засега не е ясно дали е било обсъдено оставането на Москов в правителството, въпреки излизането на Радан Кънев в опозиция, но Москов излязъл усмихнат и доволен от кабинета на министър-председателя. Доволен от разговора останал и премиерът Борисов.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума