Скромният Вияновензе поднесе сензацията в четвъртия кръг за Купата на Испания. Тимът удържа 0:0 срещу гранда Барселона. Треньорът на гостите Луис Енрике беше дал почивка на титулярите и пусна в игра предимно резерви. В стартовия състав на каталунците намериха мясот играчи като Масип, Дъглас, Сержи Сампер, Гумбау, Каптум, Сандро, Мунир и Адриано. Въпреки тоталното си надмощие и многобройните създадени положения Барселона така и не успя да пробие опълчението на домакините. Те дори можеха да открият резултата още в 5-ата минута, но Масип спаси шута на Пахуело. Най-чистата ситуация за Барса се откри пред Мунир, но той не можа да се разпише. След почивката пропусна и Жереми Матийо. После дебютантът Айтор Канталапиедра поиска дузпа след едно съприкосновение в наказателното поле, но реферът подмина претенциите му.  Домакините продължаваха да се бранят организирано и да не се предават пред прочутия съперник. В 87-ата минута Бартра засече с глава след корнер, но вратарят Фуентес показа отличен рефлекс и изби в последната възможност за гол на каталунците.