Подлезът на ул. „Гладстон“ ще бъде отворен за движение едва през март, а не както се очакваше – на 1 декември. Това съобщи кметът на Пловдив Иван Тотев след сесията на ОбС.
След като през лятото започна ремонтът на подлеза, се оказа, че конструкцията му е в много лошо състояние. Това е причината за забавянето на ремонта. Той ще приключи в рамките на предвидените до момента средства, бе категоричен градоначалникът.
Тотев допълни, че настилката за горната част на подлеза вече е поръчана, така че работата няма да пречи на обновяването на площад „Централен“.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив