Задръстванията по пловдивските булеварди вече излизат от контрол, а по бул. "Мария Луиза" не се диша, сигнализира в рубликата ТИ, РЕПОРТЕР на Марица.бг читателката Емилия Атанасова.
Ето какво споделя още читателката Атанасова:
Здравейте,
Бих искала да споделя с вас поредната глупост с пътищата в Пловдив. Живея на бул. Мария Луиза. От няколко дни наблюдавам огромни задръствания по булеварда до кръстовището с бул. Източен. Това за мене поредната недомислица. С новите велоалеи стесниха булеварда,а сега и сновите секции на светофарите стана страшно. Идеята със секциите за левия завой са добри. Но при условие,че булеварда е трилентов,а той в момента е двулентов. Задръствамията са огромни и и изнервящи. Да не говорим за замърсяването на въздуха. Интересно ми е коя умна глава измисли това нещо. От години живея тук и такова задръстване не съм виждала. И то целодневно.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща