В изборния ден пловдивчани напълниха Главната и Цар-Симеоновата градина.
Едни предпочетоха да се порадват на слънцето, което се показа за няколко часа по обяд, вместо да висят на опашки пред урните.
Други пък, първо отидоха да гласуват, а след това посветиха деня си на разходки.
В градската градината отново се събраха възрастни хора да поиграят шах и да обсъдят политиката, а децата се забавляваха на люлки и катерушки. Много пловдивчани окупираха и кафенетата.
За момента избирателната активност в Пловдив е слаба
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат