Само в рамките на един ден пловдивчанин хвана в крачка повече от десет нарушители, спрели неправилно в Пловдив. И то в един и същи район. Един превзел велоалея, друг окупирал пешеходна пътека, а трети решил, че тротоарът е подходящо място за паркинг. Всички шофьори са спрели в района на Второ ДКЦ на „6 септември“, пише trafficnews.bg
Сред тях и кола на пътна помощ, която е оставена на тротоара успоредно на булеварда. Нарушителите са навсякъде, не само пред самата поликлиника, но и в уличките около нея. Можем да обобщим – всеки спира където си поиска, без значение от каквито и да е било правила. Такива просто няма… Факт е, обаче че няма и достатъчно паркоместа, имайки предвид капацитета на поликлиниката, но това не е и оправдание шофьорите да затрудняват движението както на останалите водачи, така и на пешеходците.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ