Два сигнала за обрани апартаменти са били получени в полицията в Пловдив. И двете са взломни кражби, като в домовете е влизано с разбиване на входни врати и прозорци.
Първата кражба е в жилище на територията на Четвърто РУ. Оттам е открадната чанта с лични документи, два мобилни телефона и около 30 лева.
По същото време от частен адрес в района на Шесто РУ било отнето портмоне с банкова карта и 380 лева, след отваряне на прозорец. Образувани са досъдебни производства срещу неизвестен извършител и работата на разследващите продължава.
Марица.бг припомня, че през лятото имаше серия кражби по домовете, когато бяха използвани шперцове за проникване в жилищата. /Марица.бг
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума