Сериозно закъснение има на полета на "Райънеър" от Барселона за София. Самолетът за България е трябвало да излети в 18,30 часа местно време (19,30 часа наше), но все още стои на летището. Пилотите чакат потвръждение за излитане, но такова още не е дадено.
За това ни сигнализира пловдивско семейство, което се намира в в самолета на най-големия нискобюджетен превозвач в Европа. " Трябваше да излетим в 18,30 часа, но самолетът от България закъсня. Качиха ни преди час и стоим вътре без да знаем кога ще се реализира полетът. Казаха, че причината е стачкка на диспечерите във Франция. В самолета има много българи и малки деца", обясниха семейство Хаджийски, които пътуват с 6-годишния си син.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив