Третодивизионният италиански Виченца, който е пред прага на фалит, намери необичаен спасител. Порно звездата Аманда Фокс, известна и като Полската Венера, обеща пари на играчите на тима, които не са получавали заплати от пет месеца и през януари вдигнаха стачка.
Банкрутът ще е ужасен край за отбор, който в различни периоди е имал в състава си легендарните Паоло Роси, Роберто Баджо и Валери Божинов. Виченца е вицешампион на Италия за сезон 1972/73, а под ръководството на Франческо Гуидолин печели купата на Италия през 1997 година и играе полуфинал за КНК.
Аманда Фокс публично обеща да даде 10% от продажбата на собствения си еротичен календар, за да може футболистите на отбора от Серия „С“ да получат някакви финансови средства. Цената на една бройка от горещото издание струва 7,50 евро.
Прочетете още
- 10:00 "Разполагах с под секунда": Камикадзе пое в насрещното на АМ Струма, едва не предизвика смъртоносно меле
- 11:00 В София: Маскиран открадна кутията за дарения на 5-годишно момиченце ВИДЕО
- 09:00 Градусите скачат, а с тях и рискът за колата: как да подготвим автомобила за екстремните жеги
- 11:15 Издъхна стопанинът на обесеното куче Костадин, друго куче лежи до него СНИМКИ