Богинята на нощния живот тази седмица ще посрещне три големи поп-фолк звезди. И трите са дами, и трите имат хиляди почитатели, и трите очакват своите гостувания в Megami Club Plovdiv с вълнение.
В сряда на сцената ще бъде Емануела. ТОП певицата, която винаги е била и ще бъде актуална, ще ви очаква. Събитието ще е с вход свободен за студенти.
Хитмейкърката Анелия, която е лице и на редица благотворителни кампании, ще направи купона в Megami Club Plovdiv в четвъртък. На партито входът също ще е свободен за студенти.
За петъчното парти ще се погрижи прекрасната Емилия, а в събота е време за спиращата дъха тематична "Dream" нощ.
Прочетете още
- 19:00 Любов, превърната в робство: Telegram, TikTok и сайтове за секс - новите оръжия на сводниците ВИДЕО
- 14:00 Емрах и синдромът „На мен ми е позволено"
- 17:00 Първо синя, после златна... Вода от чешмата шашна хората в Монтанско
- 18:00 Райски газ в изоставен строеж: Младежи превърнаха опасно място в сборен пункт