ЖФК Пълдин отстъпи с 0:1 на "Севлиево Лейдис" в мач от шампионата на дамите. Двубоят се игра на стадион в село Труд, научи Glas.bg.
През първата част играта бе равностойна и никой от двата тима не застраши сериозно съперника си. След почивката гостенките от Севлиево се оказаха по-концентрирани в завършващата фаза и логично откриха резултата в 60-та минута. Пловдивчанки реагираха и потърсиха изравняване. Александра Янева на два пъти и веднъж Кристияна Димитрова се оказаха сами срещу вратарката на "Севлиево Лейдис", но до гол не се стигна. В последната минута на двубоя момичетата на Ангел Славов бяха на косъм от това да изравнят, но ударът на Михаела Арабаджиева срещна гредата.
В следващия двубой ЖФК Пълдин гостува на НСА в столицата.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА