Стандартните регистрационни табели за автомобили в Пловдив свършват. Причината - фирмата, която ги печата, няма подписани нови договор. Подобно е положението и в други градове на страната - София, Бургас, Добрич.
Пресцентърът на пловдивската полиция уточни, че транзитните табели вече са привършили. От институцията заявиха още, че в момента тече обществена поръчка и изразиха надежда, че през следващата седмица нещата ще се нормализират.
От институцията обаче не изключиха вероятността регистрацията на МПС-та да спре в един момент поради липса на табели.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума