Мъж и жена са настанени в болница след пътни инциденти вчера в Пловдив. Около 7.30 часа на кръстовище между бул. “Копривщица” и бул. “Свобода” лек автомобил “Опел”, управляван от 67-годишен панагюрец, отнел предимството и блъснал лек автомобил “Деу”.
70-годишен пътник във втората кола е със счупена ръка. Тя е карана от 66-годишен водач от Пловдив. Няма данни за употреба на алкохол от страна на шофьорите.
И втори пътен инцидент е завършил са фрактура на крайник. Няколко часа по-късно 68-годишна пловдивчанка паднала на автобусна спирка на бул. “Христо Ботев” и е била прегазена от бус на "Градски транспорт". Той е бил каран от 57-годишен шофьор. пострадалата е със счупен крак. /Марица.бг
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума