Гласувах за България – след 27 години най-после да си върнем държавата. Гласувах за български парламент - без протурски партии.
Гласувах за младите хора - които да остават в България, а не да емигрират през глава.
Гласувах за нашите родители – за да получават достойни пенсии и имат спокойни старини.
Това заяви водачът на листата на Коалиция „Обединени патриоти – НФСБ, Атака и ВМРО“ в Пловдив Славчо Атанасов. По традиция той гласува в 9 ч. сутринта в училище „Климент Охридски“ в Район „Южен“. Заедно със Славчо Атанасов правото си на глас упражниха съпругата му Елена и дъщеря му Силвия.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат