Според вас, колко ли са му изневерявали на това пловдивско ауди, за да му пораснат толкова големи рога? Това е първото нещо, което се сетихме да ви попитаме, когато читател ни изпрати тези снимки. В първите няколко минути ни беше смешно, но след това се замислихме, и каква беля може да се случи, ако някоя от тези талпи се стовари върху друг автомобил или върху пешеходец.
Още по интересно е, че преди известно време от 3-то РПУ в Пловдив събира пари от бизнеса под тепетата, за да снабди с камери големите кръстовища под тепетата. На въпросното кръстовище също има камера, а въпроса ни е, гледали ги някой въобще тези камери в центъра по градска мобилност и някой наказва ли тези и подобни безумници по пловдивските улици?
Снимките са направени на кръстовището на бул. "Победа" и бул. "България".
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 22:00 Новата вълна, която пренареди картите: Как Филип и Венци от New Wave Music събраха Анелия и Деси Слава