Бившият тютюнев склад срещу Сточна гара е изключително опасен и може да се срути, но кметството на „Централен” дори не може да глоби собствениците. Това обясни районният кмет Георги Стаменов по повод на полуразрушената сграда на ъгъла на бул. „Христо Ботев” и „Авкс. Велешки”, която буквално боде очите на минувачите и застрашава техния живот. Тук все едно е хвърлена бомба - прозорците са потрошени, мазилката се лющи, един от етажите е съборен преди няколко години и останалите изглеждат като отрязани с брадва.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход