Изключително съм впечатлен от вашия Младежки център на Гребната база. Това каза кметът на Солун Яник Бутарис, който заедно с делегация от Солун е на официална визита в Пловдив. Гостите са придружавани от кмета Иван Тотев и неговия заместник Георги Титюков.
Бутарис каза още: В Солун имаме амбиция да направим също толкова добър младежки център и сме излючително впечателни от това, което видяхме тук. Ние направихме специално проучване къде има подобни центрови, финансирани с пари от Европа и установихме, че точно в Пловдив е най-добрият.
Солун и Пловдив ще работим заедно, защото имаме с какво да си сътрудничим, това заяви още кметът на гръцкия град Янис Бутарис, като не скри добрите си впечатления от посрещането в новата база
Янис Бутарис е на двудневна визита по покана на кмета на Пловдив Иван Тотев за обмяна на опит и добри практики в местното самоуправление.
В програмата днес бе срещата с екипа на Младежки център – Пловдив в парк „Отдих и култура“.
Прочетете още
- 10:00 Жена проговори за схеми, проституция и чадър над „Калашниците"
- 13:39 Мотористи блокираха центъра на София: Искат по-евтина ГО и сезонни застраховки СНИМКИ+ВИДЕО
- 12:56 Пловдивският университет с официална позиция след полицейската акция
- 13:30 „Хемус" отваря предсрочно, а Диана Русинова е доволна ВИДЕО