Студентка първокурсничка вдигна на крак полицията в Благоевград със сигнал за кражба. Настанената във 2-ро студентско общежитие девойка установила, че й липсват червило и пудра. Тя извикала органите на реда и отправила обвинения срещу момичета от общежитието. Дошлите на място полицаи се заели с разследване на случая, разпитали живущите, но не открили нищо, пише struma.bg.
Запознати коментираха, че „екшънът“ се е разиграл преди няколко дни. Тогава, по думите им, въпросната първокурсничка била под въздействието на алкохол. Тя „вдигнала във въздуха“ цялото общежитие и дори се заключила в стаята си, но след като изтрезняла, започнала да се извинява на всички за поведението си и най-вече на неоснователно набедените от нея момичета, споделиха студенти.
Те подчертаха, че животът в двете общежития е изключително спокоен, а случаят с първокурсничката е нелеп прецедент.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка