Херцогът и херцогинята на Кембридж - Уилям и Кейт, разпространиха днес две нови снимки на дъщеричката си принцеса Шарлот, която навърши 6 месеца, съобщиха британските медии.
"Херцогът и херцогинята на Кембридж се радват, че могат да споделят две нови снимки на принцеса Шарлот. Те са направени от херцогинята в началото на ноември в техния дом в Норфолк", се казва в съобщение на двореца Кенсингтън.
На двете снимки момиченцето на принц Уилям и съпругата му Катрин е с розова кашмирена жилетчица, рокличка на цветчета с бяла яка и розов чорапогащник. На едната фотография то седи на кресло и гледа право към камерата. Виждат се големите сини очи на бебето и тъмната коса на рода Мидълтън, отбелязва "Сън".
На другата снимка принцеса Шарлот се смее и държи с ръце любимата си играчка, пухкаво куче.
Малката принцеса се роди в лондонската болница "Сейнт Мери" на 2 май тази година. Херцогът и херцогинята на Кембридж имат и по-голям син - принц Джордж, който сега е на 2 годинки, припомня БТА.
Прочетете още
- 15:11 Пазарджиклия заседна на пясъка на плаж в Халкидики, дърпаха го с багер СНИМКИ
- 19:01 Нова звезда на винената карта на България: Семейна изба печели отличие след отличие
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 17:00 Русинова: Докато държавата работи до 17:30 ч., камионите убиват денонощно