Нямаме жители, които да са изчезвали безследно и да са били обявявани за издирване. Това заявиха кметовете на селата Белащица Цветанка Читакова и на Гълъбово Мария Пишева. Двете бяха изненадани вчера от новината, че в района на селата им са открити останки от човешки скелет.
Както БЛИЦ съобщи, сигналът на телефон 112 е подаден от мъж, който ги е забелязал във вторник по обед.
На мястото е извършен оглед от криминалисти на Първо районно управление и съдебен лекар. Не са открити следи от насилие. Намерени са и части от дрехи. Вероятно трупът е бил разкъсан от диви животни.
Предстои да се изясни възрастта и самоличността на загиналия. За случая е уведомена районната прокуратура.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО