С наближаването на финала на VIP Brother 2018 фигурите на шахматната дъска се разбъркват, лагерите се прегрупират, а конкуренцията между Съквартирантите става все по-осезаема. Новата стратегия в Къщата е "Разделяй и владей!".
Ядрото в Къщата се разцепва на два ясно конкурентни лагера. От едната страна е Петко със своята дясна ръка Божана, а от другата са Константин и Стефан. По средата се намират Ричард и Розмари, които още са тормозени от разногласията си.
В Къщата предстоят Елиминации. Номинирани са Розмари, Петко и Стефан. Един от тях ще напусне Къщата на VIP Brother 2018 завинаги. Гледайте битката за надмощие между Съквартирантите тази вечер.
Прочетете още
- 17:53 Емрах Стораро пак в центъра на скандал: твърдят, че кара Porsche в пешеходната зона на Созопол
- 18:21 Тежка катастрофа на пътя Добрич - Варна: има ранени, сред които и деца
- 14:30 Пред GlasNews говори майката на изчезналата 11-годишна Наталия
- 21:00 Свали си панталона и тръгна към мен: Жена разказа за шокиращ инцидент на спирка в София