Видео от ужасна трагедия се разпространява в социалните мрежи. 17-годишен младеж загина, след като падна от прозореца на 11-ия етаж. Той се качил там, за да „подиша чист въздух“, съобщава „Сън“.
Случката се разиграла по време на купон в руския град Самара. В един момент тийнейджърът Данил Андрющенко решил, че му е твърде горещо. Качил се на прозореца на остъклен балкон, който бил отворен.
Приятелят му, който снима клипа, го умолявал да слезе. Опитал се да му обясни, че няма накъде да се катери. „Има място за катерене“, отговорил Данил.
Приятелят му продължил да го увещава, като дори се опитал да го примами да слезе, казвайки: „Всъщност не си ми налял питието. Слушай, каза, че ще ми налееш питие. Още не си ми налял“.
В това време Данил вече бил стъпил на перваза. „Данил, недей“, извикал му приятелят.
Наоколо се чували гласовете на смеещи се момичета. Внезапно, обаче, тийнейджърът се подхлъзнал и паднал от балкона.
От полицията съобщават, че е загинал на място.
ВИДЕО 18+
Прочетете още
- 19:00 Разкриха схема с лекарства за милиони: Разследват трансграничен канал, замесен е наш зам.-министър
- 17:59 Кошмар на АМ Тракия! Камион и кола се помляха край 76-ия км – двама в болница
- 20:00 Дълга змия се поразходи на тротоар в Бургас
- 21:00 Жестокост във Великотърновско: Изхвърлиха кученца от служебна кола СНИМКИ