Ботев Пловдив поведе с 0:2 при гостуването на ЦСКА-София в дербито в Елитната до 15 години. Асен Митков откри за жълто-черните, а с автогол пловдивчани стигнаха до 0:2. Въпреки, че играч на домакините сам отбеляза попадението във врата си, побеснял шефът на школата на ЦСКА слезе на терена и вдигна зверски скандал на делегата, претендирайки за засада. Минута по-късно жълто-черните върнаха автогола и ЦСКА-София намали на 1:2. През второто полувреме канарчетата имаха много претенции срещу съдийството, а ЦСКА определено натисна своя съперник. Червените стигнха до 2:2 след груба грешка в защитата на пловдивчани. Последваха няколко спорни отсъждания на рефера, докато дойде 63' когато халф на Ботев бе пратен под душовете след много дискусионен директен червен картон. Няколко минути по-късно ЦСКА получи дузпа и Борносузов донесе пълния обрат за домакините.

ЦСКА U15 - Ботев (Пловдив) U15 3:2