„Подкрепяме протестите. Виждаме всички, че те не намаляват. Щом толкова хора излизат по улиците, значи наистина положението не е добро. Нека да оставим на гражданите да покажат докъде са докарали страната“, коментира Кристиан Вигенин, депутат от БСП и председател на Комисията по европейските въпроси и контрол на европейските фондове.
„Въпросът е, че решение на проблемите има, но някой трябва да ги види“, добави социалистът.
Относно това дали протестите са платени и има професионални протестиращи на тях, Вигенин обясни, че има хора с нисък праг на търпимост.
„Опитът да се дискредитира протеста, няма да спаси положението“, категоричен беше отново Кристиан Вигенин.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ