Бързият влак за София, който тръгна от жп гарата във Враца в 08:41 часа тази сутрин, скоро няма да стигне до столицата, съобщава „Конкурент“, позовавайки се на информация на читатели.
Причината е, че повече от час тренът стои на линията между Враца и Мездра заради повреда.
Засега не е ясно нито кога ще потегли композицията, нито как, защото очевидно теглещата мотриса е извън строя.
Вариант пред пътниците е да бъде изпратен друг локомотив, който да ги изтегли до Мездра и оттам вагоните им да бъдат прикачени към друга композиция. Но засега това не става.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол