Закъсалият влак между Враца и Мездра все пак пристигна на Централна жп гара в София.
Пътниците трябваше да изчакат 2 часа и вместо в 09:50 часа, както бе по разписание, те слязоха на перона в столицата в 11:50 часа.
Както стана ясно по-рано, влакът за София аварира на линията малко след излизането си от Враца, където престоя цели 79 минути, докато бъде отстранена аварията.
Закъсненията по линията в Северозападна България са често явление, коментираха пътници от злополучния влак.
Някои от тях са изкарвали и друг път часове на релсите, докато се придвижат по дестинацията между Видин и София.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол