Изроди разхвърлят хапки, напоени с антифриз, в района на бл. 62 ж.к. „Изгрев”. Това сигнализират очевидци, които са видели няколко животински трупа, съобщава "Флагман.бг".
"Целта им са уличните котки, но има и умрели домашни кучета. Сложихме навсякъде предупредителни бележки, но някой идва и ги къса. Молим ви за съдействие, трябва от Община Бургас да предприемат мерки и да открият виновника!”, казват обезпокоени бургазлии.
Те предупреждават хората от района да внимават къде се разхождат с кучетата си, защото не е изключено да има разхвърлени хапки и в други райони, а не само около бл. 62.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол