Цакат ни с левче на литър. Заредих 55 литра, тоест 55 лева излетяха за офшорките, това заявява в профила си във фейсбук депутатът от ГЕРБ Делян Добрев.
Уралският, руски нефт за месец май е на средна цена 78,80$, посочва Добрев и добавя, че акцизът и ДДС са без изменения. Горивото скочи необосновано с 1 лев откакто ни управляват Промяната. Кой прибира 1 лев от всеки литър гориво, пита още Добрев. Той е публикувал и касовата бележка от зареждането на една от бензиностанциите, от която става ясно, че е заредил 55 л евродизел на цена 3,44 лева за сумата от 190,30 лева.

Делян Добрев: Някой прибира по 10 млн. на ден от цените на горивата
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията
Мунчо Президентов 12:34, 20.06.2022
Хасковския далаверджия да ибясни, как по тяхно време се изчисляваше. Защото и те го смятаха по същия начин.