Скъпи приятели и колеги, благодаря на всички Вас, които ми писахте и ми се обадихте. Благодаря и на целия екип на ВМА и на всички лекари в България, които се грижат за пациентите като мен с COVID 19. Аз се чувствам все по-добре и се надявам скоро да се възстановя напълно". Това написа общинската съветничка от ГЕРБ в София Анна Стойкова в профила си във фейсбук.
По-рано днес председателят на СОС Елен Герджиков съобщи също във фейсбук, че има разболял се общински съветник и до 29-и март СОС спира да работи.
НА ЖИВО: 201 са вече заразените! Семейство от Пазарджик е с коронавирус
"Считам, че правителството и Столичната община взеха много навреме нужните мерки. И макар някои от тях да са трудни за спазване, съм убедена, че ако всички ние заедно като общество се обединим и ги следваме стриктно, много по-скоро ще излезем от тази криза.
Останете си вкъщи и бъдете здрави!", пише още Стойкова.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО