"Продължаваме Промяната” ще проведе още консултативни разговори и в неделя. В 16:30 часа, в Народното събрание, ще бъде проведена среща с независимите депутати, които напуснаха парламентарната група на “Има такъв народ”.
Цел на разговорите е подкрепа на програма за управление в следващите шест месеца и превеждането на България през икономическата и политическата криза, съобщават от пресцентъра на партията.
В събота Кирил Петков, Асен Василев, Никола Минчев и Андрей Гюров разговаряха с представители на БСП и "Демократична България".
От срещите стана ясно, че трите партии са допуснали грешки в диалогичността и комуникацията в старата коалиция, за новата те дадоха заявка за ясна и конкретна програма с ясни срокове и друг начин на вземане на решения.
Прочетете още
- 17:11 Крупен обир в Пловдивско! Отмъкнаха ценна колекция монети, скъпи часовници и оръжие СНИМКИ
- 18:00 Шамари след упойка и щурци в стаята: Шокиращ сигнал от болница в Плевен СНИМКИ
- 15:24 Дядото на починалото бебе в Карлово: „Не го приеха, а после стана най-лошото" ВИДЕО
- 22:42 Бившият депутат Димитър Байрактаров задържан за душене на непълнолетно дете в Нови Искър СНИМКИ