Сокол (Марково) загуби с 0:1 от тима на Левски-Раковски в мач от 19-ия кръг на Елитната група до 17 години. Срещата се игра в столицата.

Още в началните минути пропуски на Георги Коев и Илия Смилянов лишиха "соколите" от гол. В 15' домакините наказаха грешка на марковци и поведоха в резултата. До края на частта Сокол отново не съумя да се възползва от ситуациите си.

След паузата "червено-белите" повече търсеха гола, но късметът отново не бе на тяхна страна. В средата на полувремето след центриране на Лазов Паулин Василев засече с глава, но стражът на столичани Етъридж изби от голлинията. В 76' гостите претендираха за дузпа след дискусионна ситуация. В 89' Сокол пак нямаше шанс, като Станимир Марински нацели гредата. В продължението отново Марински пропусна след удар от пеналта.