Тимовете на Сокол U17 и U15 стартираха тренировъчни занимания на лагера си в Турция. Както ви съобщихме, формациите от Марково пристигнаха вчера в южната ни съседка и бяха настанени в петзвезден хотел в Кушадасъ.
Момчетата на Даниел Спасов ще се подготвят с двуразови тренировки - в дните, в които нямат контролни срещи. Днес, както знаете, в някои части на Турция атмосферните условия бяха много тежки - в Анталия няколко тима отложиха своите контроли и занимания именно заради това. В Кушадасъ времето бе по-благосклонно и двата тима на Сокол се поизпотиха.
В понеделник ще са и първите контролите за двата състава. Марковци ще премерят сили с школата на местния Гьозтепе.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие