Двама привърженици на английския Брайтън са в болница в Рим, след като бяха намушкани с нож в навечерието на мача на техния отбор от Лига Европа срещу Рома в италианската столица.
Според италианските медии работник в ресторант се е обадил на полицията малко след полунощ в сряда, като е казал, че двама фенове са влезли с молба за помощ, след като са били намушкани близо до Колизеума.
Единият е с три рани в лявото бедро, а другият е намушкан в дясното бедро. Твърди се също, че им е била открадната раница, в която е имало портфейл и документи.
Феновете, на възраст 28 и 29 години, бяха откарани в различни болници в Рим.
Рома приема Брайтън в първия осминафинален мач от Лига Европа в четвъртък.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ